Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Valea Strimba hc din Valea

Mersul trenurilor contact

Valea , jud. Gorj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:25 4523 Tren Regio 4523 din Valea
Gheorghieni
05:12 4502 Tren Regio 4502 din Valea
Malnas Voslabeni Bodoc Sandominic Siculeni Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Sincraieni Harman Izvoru Oltului Ozun Brasov Sintimbru Ciuc Racu Tomesti Chichis Sinsimion Arcus Cirtani Ilieni Vrabia Tusnad Sat Danesti Pav. CFR Brv. Tj. h Sugau h Bicsadu Oltului Prejmer Madaras Ciuc
07:32 4503 Tren Regio 4503 din Valea
Stinceni Ciobotani h Lunca Bradului Toplita Sarmas Galautas Rastolita Subcetate Mures Deda Lazarea Gheorghieni Ditrau
07:46 4504 Tren Regio 4504 din Valea
Madaras Ciuc Voslabeni Siculeni Izvoru Muresului Miercurea Ciuc Izvoru Oltului Racu Tomesti Sandominic Cirtani Danesti Sugau h
09:25 4505 Tren Regio 4505 din Valea
Gheorghieni
10:18 4508 Tren Regio 4508 din Valea
Sugau h Madaras Ciuc Voslabeni Siculeni Izvoru Muresului Miercurea Ciuc Izvoru Oltului Racu Tomesti Sandominic Cirtani Danesti
11:00 4509 Tren Regio 4509 din Valea
Gheorghieni
12:48 4510 Tren Regio 4510 din Valea
Pav. CFR Brv. Tj. h Sugau h Bicsadu Oltului Prejmer Madaras Ciuc Malnas Voslabeni Bodoc Sandominic Siculeni Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Sincraieni Harman Izvoru Oltului Ozun Brasov Sintimbru Ciuc Racu Tomesti Chichis Sinsimion Arcus Cirtani Ilieni Vrabia Tusnad Sat Danesti
14:14 4014 Tren Regio 4014 din Valea
Sintimbru Ciuc Racu Tomesti Chichis Sinsimion Arcus Cirtani Ilieni Vrabia Tusnad Sat Danesti Pav. CFR Brv. Tj. h Sugau h Bicsadu Oltului Prejmer Madaras Ciuc Malnas Voslabeni Bodoc Sandominic Siculeni Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Sincraieni Harman Izvoru Oltului Ozun Brasov
14:50 4511 Tren Regio 4511 din Valea
Subcetate Mures Lazarea Ditrau Stinceni Ciobotani h Lunca Bradului Toplita Sarmas Galautas Gheorghieni
17:09 4515 Tren Regio 4515 din Valea
Subcetate Mures Rusii Munti Petelea Dumbravioara Lazarea Borzia Rastolita Gornesti Mures H Ditrau Andreneasa Idiciu Peris Mures Stinceni Ciobotani h Deda Brincovenesti Lunca Bradului Toplita Gheorghieni Alunis h Targu Mures Galautas Reghin Alunis Mures Sarmas
18:10 4512 Tren Regio 4512 din Valea
Voslabeni Bodoc Sandominic Siculeni Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Sincraieni Harman Izvoru Oltului Ozun Brasov Sintimbru Ciuc Racu Tomesti Chichis Sinsimion Arcus Cirtani Ilieni Vrabia Tusnad Sat Danesti Pav. CFR Brv. Tj. h Bicsadu Oltului Prejmer Madaras Ciuc Malnas
20:26 4519 Tren Regio 4519 din Valea
Galautas Subcetate Mures Lazarea Ditrau Sarmas Gheorghieni Toplita
21:06 4514 Tren Regio 4514 din Valea
Izvoru Oltului Racu Tomesti Sandominic Cirtani Danesti Sugau h Madaras Ciuc Voslabeni Siculeni Izvoru Muresului Miercurea Ciuc
21:34 4516 Tren Regio 4516 din Valea
Danesti Sugau h Madaras Ciuc Voslabeni Siculeni Izvoru Muresului Miercurea Ciuc Izvoru Oltului Racu Tomesti Sandominic Cirtani
Sosiri
Ora Tren De la
00:25 4523 Tren Regio 4523 din Valea
Miercurea Ciuc Izvoru Oltului Racu Tomesti Sandominic Cirtani Danesti Madaras Ciuc Voslabeni Siculeni Izvoru Muresului
05:12 4502 Tren Regio 4502 din Valea
Lazarea Ditrau Sarmas Gheorghieni Toplita Galautas Subcetate Mures
07:32 4503 Tren Regio 4503 din Valea
Baile Tusnad Siculeni Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Brasov Sincraieni Harman Izvoru Oltului Ozun Sintimbru Ciuc Racu Tomesti Chichis Sinsimion Tusnad Sat Cirtani Ilieni Vrabia Prejmer Danesti Pav. CFR Brv. Tj. h Sugau h Bicsadu Oltului Sandominic Madaras Ciuc Malnas Voslabeni Bodoc
07:46 4504 Tren Regio 4504 din Valea
Ditrau Andreneasa Idiciu Stinceni Ciobotani h Deda Dumbravioara Lunca Bradului Toplita Gheorghieni Alunis h Targu Mures Galautas Reghin Alunis Mures Sarmas Subcetate Mures Rusii Munti Petelea Lazarea Borzia Rastolita
09:25 4505 Tren Regio 4505 din Valea
Brasov Sintimbru Ciuc Racu Tomesti Chichis Sinsimion Arcus Cirtani Ilieni Vrabia Tusnad Sat Danesti Pav. CFR Brv. Tj. h Sugau h Bicsadu Oltului Prejmer Madaras Ciuc Malnas Voslabeni Bodoc Sandominic Siculeni Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Sincraieni Harman Izvoru Oltului Ozun
10:18 4508 Tren Regio 4508 din Valea
Gheorghieni
11:00 4509 Tren Regio 4509 din Valea
Izvoru Muresului Miercurea Ciuc Izvoru Oltului Racu Tomesti Sandominic Cirtani Danesti Sugau h Madaras Ciuc Voslabeni Siculeni
12:48 4510 Tren Regio 4510 din Valea
Toplita Sarmas Galautas Rastolita Subcetate Mures Deda Lazarea Gheorghieni Ditrau Stinceni Ciobotani h Lunca Bradului
14:14 4014 Tren Regio 4014 din Valea
Idiciu Peris Mures Stinceni Ciobotani h Deda Brincovenesti Lunca Bradului Toplita Gheorghieni Alunis h Targu Mures Galautas Reghin Alunis Mures Sarmas Subcetate Mures Rusii Munti Petelea Dumbravioara Lazarea Borzia Rastolita Gornesti Mures H Ditrau Andreneasa
14:50 4511 Tren Regio 4511 din Valea
Tusnad Sat Danesti Pav. CFR Brv. Tj. h Sugau h Bicsadu Oltului Prejmer Madaras Ciuc Malnas Voslabeni Bodoc Sandominic Siculeni Miercurea Ciuc Izvoru Muresului Sfintu Gheorghe Baile Tusnad Sincraieni Harman Izvoru Oltului Ozun Brasov Sintimbru Ciuc Racu Tomesti Chichis Sinsimion Arcus Cirtani Ilieni Vrabia
17:09 4515 Tren Regio 4515 din Valea
Miercurea Ciuc Izvoru Oltului Racu Tomesti Sandominic Cirtani Danesti Sugau h Madaras Ciuc Voslabeni Siculeni Izvoru Muresului
18:10 4512 Tren Regio 4512 din Valea
Subcetate Mures Lazarea Ditrau Stinceni Ciobotani h Lunca Bradului Toplita Sarmas Galautas Gheorghieni
20:26 4519 Tren Regio 4519 din Valea
Miercurea Ciuc Izvoru Oltului Racu Tomesti Sandominic Cirtani Danesti Sugau h Madaras Ciuc Voslabeni Siculeni Izvoru Muresului
21:06 4514 Tren Regio 4514 din Valea
Toplita Sarmas Galautas Rastolita Subcetate Mures Deda Lazarea Gheorghieni Ditrau Borzia Stinceni Ciobotani h Lunca Bradului
21:34 4516 Tren Regio 4516 din Valea
Lunca Bradului Toplita Sarmas Galautas Rastolita Subcetate Mures Deda Lazarea Gheorghieni Ditrau Borzia Stinceni Ciobotani h

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!