Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Valea Florilor din Valea

Mersul trenurilor contact

Valea , jud. Gorj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
04:20 3081 Tren Regio 3081 din Valea
Apahida Tunel Clujana h Cluj Napoca Dezmir Cojocna Boju
05:48 3083 Tren Regio 3083 din Valea
Apahida Tunel Clujana h Cluj Napoca Dezmir Cojocna Boju
06:20 3080 Tren Regio 3080 din Valea
Razboieni Miraslau Girbova Decea Grindeni Cinepisti Campia Turzii Ploscos Teius Unirea Aiud Calarasi Turda
08:39 3082 Tren Regio 3082 din Valea
Unirea Calarasi Turda Razboieni Miraslau Grindeni Decea Campia Turzii Cinepisti Teius Ploscos Aiud
09:40 3085 Tren Regio 3085 din Valea
Boju Apahida Tunel Clujana h Cluj Napoca Dezmir Cojocna
12:27 3087 Tren Regio 3087 din Valea
Cojocna Boju Apahida Tunel Clujana h Cluj Napoca Dezmir
12:54 3612 Tren Regio 3612 din Valea
Ploscos Aiud Unirea Calarasi Turda Razboieni Miraslau Grindeni Decea Campia Turzii Cinepisti Teius
15:35 3089 Tren Regio 3089 din Valea
Dezmir Cojocna Boju Apahida Tunel Clujana h Cluj Napoca
16:12 3084 Tren Regio 3084 din Valea
Campia Turzii Cinepisti Teius Ploscos Aiud Unirea Calarasi Turda Razboieni Miraslau Grindeni Decea
17:44 3086 Tren Regio 3086 din Valea
Grindeni Decea Campia Turzii Cinepisti Teius Ploscos Aiud Unirea Calarasi Turda Razboieni Miraslau
17:48 3613 Tren Regio 3613 din Valea
Clujana h Cluj Napoca Dezmir Cojocna Boju Apahida Tunel
20:46 3088 Tren Regio 3088 din Valea
Razboieni Miraslau Grindeni Decea Campia Turzii Cinepisti Teius Ploscos Aiud Unirea Calarasi Turda
21:56 3091 Tren Regio 3091 din Valea
Tunel Clujana h Cluj Napoca Cojocna Boju Apahida
23:24 3090 Tren Regio 3090 din Valea
Campia Turzii Cinepisti Ploscos Calarasi Turda Razboieni Grindeni
Sosiri
Ora Tren De la
04:20 3081 Tren Regio 3081 din Valea
Campia Turzii Ploscos Calarasi Turda Razboieni Grindeni
05:48 3083 Tren Regio 3083 din Valea
Cinepisti Teius Ploscos Aiud Unirea Calarasi Turda Razboieni Miraslau Grindeni Decea Campia Turzii
06:20 3080 Tren Regio 3080 din Valea
Boju Apahida Tunel Cluj Napoca Dezmir Cojocna
08:39 3082 Tren Regio 3082 din Valea
Dezmir Cojocna Boju Apahida Tunel Cluj Napoca
09:40 3085 Tren Regio 3085 din Valea
Girbova Decea Grindeni Cinepisti Campia Turzii Ploscos Teius Unirea Aiud Calarasi Turda Razboieni Miraslau
12:27 3087 Tren Regio 3087 din Valea
Calarasi Turda Razboieni Miraslau Grindeni Decea Campia Turzii Cinepisti Teius Ploscos Aiud Unirea
12:54 3612 Tren Regio 3612 din Valea
Cluj Napoca Dezmir Cojocna Boju Apahida Tunel
15:35 3089 Tren Regio 3089 din Valea
Teius Ploscos Aiud Unirea Calarasi Turda Razboieni Miraslau Grindeni Decea Campia Turzii Cinepisti
16:12 3084 Tren Regio 3084 din Valea
Apahida Tunel Cluj Napoca Dezmir Cojocna Boju
17:44 3086 Tren Regio 3086 din Valea
Cojocna Boju Apahida Tunel Cluj Napoca Dezmir
17:48 3613 Tren Regio 3613 din Valea
Grindeni Decea Campia Turzii Cinepisti Teius Ploscos Aiud Unirea Calarasi Turda Razboieni Miraslau
20:46 3088 Tren Regio 3088 din Valea
Tunel Cluj Napoca Dezmir Cojocna Boju Apahida
21:56 3091 Tren Regio 3091 din Valea
Calarasi Turda Razboieni Miraslau Grindeni Decea Campia Turzii Cinepisti Teius Ploscos Aiud Unirea
23:24 3090 Tren Regio 3090 din Valea
Apahida Tunel Cluj Napoca Dezmir Cojocna Boju

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!